nieuws

 

   JOUW TALENT!

Improvisatietheater van Piranha

Improvisatietheater van Piranha

Op woensdag 21 november keken tweede-, derde-  en vierdeklassers naar een voorstelling van het theatergezelschap Piranha in ons eigen dorpstheater De Heerd. De sectie CKV vindt het belangrijk dat onze leerlingen in een professionele omgeving een voorstelling kunnen beleven.

De leerlingen mochten meedenken in de belangrijkste onderdelen van het verhaal: wat zijn de eigenschappen van de hoofdpersoon, wat wordt zijn of haar toekomstige beroep en welk exotisch dier gaat er een rol spelen in het verhaal? Over de verschillende onderdelen van het verhaal werd gestemd en dit vormde de basis voor de voorstelling. Hierin ging het ook over welke ambities je in je leven hebt en het feit dat je ook anders dan anderen mag zijn.

Onze leerlingen zijn weer een theaterervaring rijker!!