nieuws

 

TeamAlert bereidt onze leerlingen voor op kampfietstocht

TeamAlert bereidt onze leerlingen voor op kampfietstocht

Op dinsdag 3 september komt TeamAlert bij ons langs voor de uitvoering van het project Kruispunt. Kruispunt is een debatproject van de verkeersveiligheidsorganisatie TeamAlert om de leerlingen te laten realiseren hoe kwetsbaar ze in het verkeer zijn. Aan de hand van filmpjes, stellingen en ervaringen van de leerlingen, gaan ze met elkaar in discussie over verschillende onderwerpen op het gebied van verkeersveiligheid.

Wij hebben TeamAlert gevraagd te komen om onze tweedeklassers voor te bereiden op hun fietstocht naar hun kamp in Hulshorst (mavo 2) en Heino (havo/vwo 2). Het risico op een ongeval is voor jongeren van 12 tot 24 jaar namelijk drie keer zo groot als voor een ervaren verkeersdeelnemer. Omdat wij ons als school verantwoordelijk voelen voor de veiligheid van onze leerlingen en willen dat de fietstocht zo goed mogelijk verloopt, bieden wij deze training in spelvorm aan ter voorbereiding. De tweedeklasmentoren vormen tijdens dit project de jury.

Kruispunt vindt dinsdag 3 september plaats in de grote gymzaal:

  • Mavo: 9.15 – 10.45 uur

  • Havo/vwo: 11.15 – 12.45 uur

Kijk op TeamAlert.nl voor meer informatie.