X


De laatste ontwikkelingen en nieuwsberichten lees je op deze pagina. 

donderdag 16 februari 2023 / Categories: Algemeen

Beroepsstage mavo 3 en bezoek aan mbo Zwolle

Beroepsstage mavo 3 en bezoek aan mbo Zwolle

Vorige week waren ruim 90 leerlingen uit mavo 3 op beroepsstage. Voor leerlingen en decaan een spannende week. Elke leerling is door een docent bezocht. Van Vaassen tot Vinkeveen en van Heerde tot Ter Apel, overal konden onze leerlingen gespot worden. De week is georganiseerd om leerlingen te voorzien van informatie bij het kiezen van hun eindexamenpakket en natuurlijk ook hun vervolgopleiding. Wij, leerlingen en school, kijken terug op een geslaagde week. 

Afgelopen woensdag heeft mavo 3 de keuzevoorbereiding vervolgd, middels een bezoek aan een aantal middelbare beroepsopleidingen in Zwolle. Landstede, Menso Alting, het Zone College, Cipab en het Deltion College openden deze ochtend hun deuren voor toekomstige studenten. Onze leerlingen hadden vooraf een opleiding gekozen om te bezoeken en in twee bussen zijn we woensdagochtend richting Zwolle vertrokken. Duidelijk was dat veel leerlingen moesten wennen aan de enorme omvang van deze scholen met duizenden studenten. Verdwalen blijkt hier echt te kunnen. In week 11 vervolgen we de voorbereiding  met een ouderavond en daarna is het de bedoeling dat onze leerlingen begin april hun eindexamenpakket duidelijk hebben.