Noordgouw > Contact

   JOUW TALENT!

CC de Noordgouw staat bij de Belastingdienst geregistreerd als een algemeen nut beogende instelling (ANBI).

Christelijk College de Noordgouw

Eperweg 34a 
8181 EW Heerde 

T. 0578-693411

Route: voer K. Baasweg in Heerde in op uw navigatiesysteem.

Wij zijn telefonisch bereikbaar van 7.30-16.00 uur.

Postadres 
Postbus 178
8180 AD Heerde

E: info@noordgouw.nl
IBAN Bankrekeningnummer: NL57 RABO 03965454 08

  

Ziek-/absentie melden

Ziek-/absentiemeldingen kunt u melden via absentie@noordgouw.nl of vanaf 7.30 uur via het nummer 0578-693411. Alleen bij geen gehoor: 06 51 18 50 65.






Ziekte-/absentiemeldingen kunt u melden via absentie@noordgouw.nl of vanaf 7.30 uur via het nummer 0578 693411.  Alleen bij geen gehoor: 06 51 18 50 65.
Ziekte-/absentiemeldingen kunt u melden via absentie@noordgouw.nl of vanaf 7.30 uur via het nummer 0578 693411.  Alleen bij geen gehoor: 06 51 18 50 65.
Ziekte-/absentiemeldingen kunt u melden via absentie@noordgouw.nl of vanaf 7.30 uur via het nummer 0578 693411.  Alleen bij geen gehoor: 06 51 18 50 65.

Rector / bestuurder 
dhr. J.M. de Vries
06-12679725
mdevries@noordgouw.nl

Conrector 
mevr. H. Bezuijen-Braam MA
06-22913480
hbezuijen@noordgouw.nl

Afdelingsleider brugklassen

mevr. H.M. Pals-van Oldenbeek MSEN
06-82506739
hpals@noordgouw.nl

Afdelingsleider mavo

dhr. E.D. Jansen

06-20051004

ejansen@noordgouw.nl

Afdelingsleider havo

dhr. P.G. Veldhuis
06-40514155
pveldhuis@noordgouw.nl

Afdelingsleider atheneum
dhr. V. van Dekken
06-12734005
vvandekken@noordgouw.nl

Decaan
dhr. G. Buitenhuis
06-27228271
gbuitenhuis@noordgouw.nl

Zorgcoördinatoren

mevr. M. Boterman-Balemans MSEN
mboterman@noordgouw.nl
mevr. W. van der Stege
wvanderstege@noordgouw.nl
06-83191202 (telefoonnummer VIP-room)

Vertrouwenspersoon
dhr. H. van Dam
06-53991169
hvandam@noordgouw.nl

Functionaris gegevensbescherming
dhr. H. Dokter
functionarisgegevensbescherming@noordgouw.nl