Noordgouw > Contact

   JOUW TALENT!

CC de Noordgouw staat bij de Belastingdienst geregistreerd als een algemeen nut beogende instelling (ANBI).

Christelijk College de Noordgouw

Eperweg 34a 
8181 EW Heerde 
tel: 0578-693411

Wij zijn telefonisch bereikbaar van 7:30-16:00 uur.

Postadres 
Postbus 178
8180 AD Heerde

e-mail info@noordgouw.nl
IBAN Bankrekeningnummer: NL57 RABO 03965454 08
  

Ziek melden

Ziekmelden of afwezigheid om andere reden graag telefonisch melden voor 8.30 uur bij de verzuimcoördinator meneer D. van Winkel: 0578-693411. Alleen bij geen gehoor: 06-13671744.


Rector / bestuurder 
dhr J.M. de Vries
06-12679725
mdevries@noordgouw.nl

Conrector 
mevr. H. Bezuijen-Braam MA
06-22913480
hbezuijen@noordgouw.nl

Afdelingsleider brugklassen

mevr. H.M. Pals-van Oldenbeek MSEN
06-82506739
hpals@noordgouw.nl

Afdelingsleider mavo
dhr D. Riphagen
06-51400579
driphagen@noordgouw.nl

Afdelingsleider havo
dhr P.G. Veldhuis
06-40514155
pveldhuis@noordgouw.nl

Afdelingsleider atheneum
dhr H.G. Kiezebrink
06-51364733
hkiezebrink@noordgouw.nl

Decaan mavo en havo
dhr G. Buitenhuis
06-57628280
gbuitenhuis@noordgouw.nl

Decaan atheneum
dhr drs. J. Stap
06-20444947
jstap@noordgouw.nl

Zorgcoördinatoren
mevr. M. Boterman-Balemans MSEN
mboterman@noordgouw.nl
dhr R. Nooteboom MSEN
rnooteboom@noordgouw.nl  
06-83191202 (telefoonnummer VIP-room)

Vertrouwenspersoon
dhr H. van Dam
06-53991169
hvandam@noordgouw.nl